Jūsų atsiliepimai yra labai svarbūs mums, prašome rašyti :

Tik geriausi atsiliepimai! Tiek maistas, tiek pristatymas, tiek aptarnavimo kokybė paliko labai gerą įspūdį :)
 
Data: 08 Vasaris 2021
Parašė: Diana
Patys tobuliausi maitintojai, su kuriais teko dirbti!! Profesionalumas aukščiausio lygio - nuo smulkmenų iki galutinio rezultato :) Maistas - skanus, šviežias, įvairus; pateikimas - gražus, subtilus, išlaikytas. Personalas - draugiškas, girdintis :) Kristina, nuoširdžiausias ačiū už viską, Jūs nuostabi, Jūsų komanda taip pat!! Visos šventės metu girdėjau tik susižavėjimo aikčiojimus, kaip viskas skanu bei gražu :) Tikiu, kad dar ne kartą susitiksime bei padirbėsime kartu ;) Dar kartą - AČIŪ ir begalinės rekomendacijos iš visos <3
Julija ir Vision Express komanda ;)
 
Data: 23 Spalis 2019
Parašė: Julija ir Vision Express komanda
Kristina, kaip ir sakiau jūs mums esate atradimas ! Aptarnavimas tobulas, merginos labai malonios ir tikros profesionalės , dirbo kaip bitutės. Maistas mums labai labai patiko .Estetinis vaizdas ir skonis tiesiog wow !! O jūs Kristina esate nuostabi. Šventę visą ruošėte kaip sau, kiekviena detale jums buvo svarbi... Akivaizdu kad jūs neturite konkurencijos, nes dar taip profesionaliai dirbant nei vieno maisto tiekėjo nemačiau ! Įgyvendinote nuo a iki z mano norus ir tai buvo tiesiog tobula. Kai pamačiau salę, tik viena mintis buvo ,kad Kristina yra GERIAUSIA! Labai rekomenduojame ! Tik jūsu komanda rinksiuosi sekančiai šventei? Ačiū kad manimi patikėjote ir įgyvendinote mano idėjas. Finišas buvo tobulas jūsu dėka !!!
 
Data: 23 Spalis 2019
Parašė: Agnė
Čia dirba labai šauni komanda, atlieka užsakymus operatyviai ir labai laiku, netgi skubius užsakymus. Kas svarbiausia ir kas labiausiai patiko mūsų įmonės darbuotojams, kad užkandžiai ir visi skanėstai buvo labai išvaizdūs ir beabėjo labai skanūs. Tikrai galima pakankamai sočiai pavalgyti/paužkandžiauti už prieinamą ir protingą kainą. Linkime sėkmės Jūsų darbuose ir būtinai greitai vėl užsisakysime iš Jūsų! Dėkui pone Kristina!
 
Data: 22 Spalis 2019
Parašė: Locatory.com įmonė
Kristina yra visiška savo srities profesionalė, labai atsakinga ir kūrybinga. Kai ją pasirinkome savo vestuvėms (60 žmonių skaičiui), buvome ramūs dėl maisto, desertų, bet tada dar pati nežinojau, kokio dekoro noriu. Vėliau nusiunčiau porą nuotraukų ir tai buvo viskas, kad Kristina vestuvių dieną šventės vietoje sukurtų tikrų tikriausią meną :) Maistas buvo be galo skanus ir gražiai patiektas, o torto pusryčiams liko laaabai nedaug, nes visi trys skoniai buvo pasakiški. Beje, Kristinos komanda taip pat yra nereali - joje atsakingai darbuojasi šilti ir paprasti žmonės, kurių dėka vakaras bei rytas praėjo be jokių nesklandumų. Drąsiai rekomenduoju Kristiną visoms šventėms!
 
Data: 20 Rugpjūtis 2019
Parašė: Nora Tuskenienė
AČIŪ AČIŪ AČIŪ!!! Maistas nuostabus, svečiai liko nustebinti maisto skoniu ir kokybe. Bendravimas vyko sklandus, padavėjai šaunuoliai. Vestuvių svečiai norėtų gauti maisto receptukus :) Saldus stalas... tiesiog trūksta žodžių kaip skanu. Vaikų stalas vertas atskiro paminėjimo, vaikai ir "suvaikėję" buvo sužavėti.Rekomenduoju. Kitoms progoms užsisakysime būtinai. Džiaugiamės Jus atradę! ❤️❤️
 
Data: 20 Gegužė 2019
Parašė: Kristina
Ačiū Kristinai ir visai jos komandai ne tik už profesionalų darbą, puikią komunikaciją, bet ir pozityvią energiją, kuri persidavė ir visai šventės nuotaikai. Ačiū, kad mylite savo darbą, nes ta meilė ir Jūsų pastangos matosi kiekvienoje Jūsų darbo smulkmenoje. Esame patenkinti ir rekomendavome visiems savo draugams. Sėkmės!
 
Data: 16 Balandis 2018
Parašė: Julius
Dirbome su Kristina vaikų stovykloje, vaikai liko patenkinti, sakė jog bene geriausias maistas kuri teko valgyti stovyklose. Greitai, laiku, skanu, nemažos porcijos, didelė įvairovė net vegetarams ir veganams ir už priimtina kainą. Rekomenduoju!
 
Data: 01 Liepa 2017
Parašė: Dmitrijus Fotonovas
Labai norėjome padėkoti už nuostabų dekorą, labai gražias šviežias gėles ir puokštes tiek ant stalų, tiek ir mūsų, jaunavedžių. Ačiū už skanų maistą ir visą pagalbą bei rūpestį :) Gaila, taip ir nespėjau visko paragauti, bet maistas buvo labai skanus. Svečiai maistą taip pat labai išgyrė, kai kurių užkandėlių net nespėjau paragauti nes nebebuvo :) Labai ačiū už normalius, t.y. didelius puodelius kavai ir PIENĄ prie kavos! :) Tortas išvis pasaka. Buvo tikrai šviežias, lengvas, tirpstantis burnoje :)
Kolektyvas 100 balų iš 10-ties ir čia ne tik mūsų, bet ir svečių nuomonė! Jeigu ne personalas, būtume taip ir neįsidėję nei vestuvinio torto gabaliuko nei šakočio, svečiais rūpinomės, o save pamiršom :) Supakavo, pasakė, kad čia jums, jaunavedžiams, tai tai ką mums supakavo, tą ir parsivežėm :) Dar kartą LABAI LABAI AČIŪ!
 
Data: 03 Gegužė 2017
Parašė: Edita
Ačiū. Jūsų labai skanus maistas padėjo smagiai atšvęsti mamos 88 metų sukaktį. Rekomenduoju visiems :)
 
Data: 15 Gruodis 2016
Parašė: Rimantas

<< Pradžia Ankstesnis 1 2 Kitas Pabaiga >>

Page 1 of 2


Atsiliepimai
* Privaloma.
Jūsų vardas:*
El. paštas:*
Jūsų paveiksliukas:
paveiksliukai neturi būti didesni negu500x500 px ir 250 kb
Saugos kodas:
Įrašykite saugos kodą čia:*
Jūsų atsiliepmas:*