Jūsų atsiliepimai yra labai svarbūs mums, prašome rašyti :

Kristinos ruoštą maistą vestuvių puotai mums nuoširdžiai rekomendavo daug mačiusi šventei išnuomotos vilos šeimininkė. Ir iš tiesų - vestuvių dieną stalas buvo gražiai padengtas ir labai gausus, visko užteko su kaupu. Ryte labai skaniai valgėme pusryčius. Mes Jūsų nepamiršime, be galo dėkingi - Vilmantė ir Dainius
 
Data: 22 Rugsėjis 2016
Parašė: Vilmantė
Sveiki, užsisakinėjome iš Jūsų mini mėsainius savo įmonės šventei. Visų pirma, noriu padėkoti, kad taip greitai sureagavote ir iš karto pagaminote. Visų antra, tai mėsainiai buvo labai skanūs, naminiai. Stalas buvo pilnas gėrybių, bet mėsainius iš karto išgraibstė. Labai ačiū. Manau, tapsime nuolatiniai Jūsų klientai.
 
Data: 10 Rugsėjis 2016
Parašė: Aušrinė
Mūsų vestuvės vyko 2016.07.02. Tik geriausi atsiliepimai tiek iš mūsų pusės, tiek iš svečių. Patiekalai labai skanūs, užkandžių pasirinkimas didelis, nespėjome net visko paragauti.;) Viskas buvo pateikta labai estetiškai. Aptarnavimas šaunus. Merginos maloniai bendravo bei pagelbėjo įvairiose situacijose. Kalbant apie dekoravimo įgūdžius, manau tinklalapyje esančios nuotraukos kalba pačios už save. Puikiai suderintos spalvos bei kiti dekoro elementai. Kompozicijos dvelkia prabanga ir tuo pačiu santūrumu. Taip pat norėčiau pagirti savo nuotakos puokštę - tikrai atsižvelgta į klientes norus. Džiaugiamės pasirinkę Jūsų paslaugas:)
 
Data: 08 Liepa 2016
Parašė: Sandra
Ačiū Kristinai už skanų maistą, už gražiai paruoštus stalus ir kad buvo pasirūpinta visomis smulkmenomis, kurios padarę šventę dar gražesnę. :)
Maistas buvo labai skanus ir saldaus stalo dekoravimas buvo nuostabus. Ačiū Jums nenustokit tobulėti ! :)
 
Data: 22 Birželis 2016
Parašė: Justina
Aciu Kristinai ir jos komandai uz puikiai atlikta darba, uz skanu maista, uz graziai paserviruotus stalus. Buvome viskuo labai patenkinti. :)
 
Data: 13 Birželis 2016
Parašė: Justina
Ačiū Kristinai ir visai jos komandai ne tik už profesionalų darbą, puikią komunikaciją, bet ir pozityvią energiją, kuri persidavė ir visai šventės nuotaikai. Ačiū, kad mylite savo darbą, nes ta meilė ir Jūsų pastangos matosi kiekvienoje Jūsų darbo smulkmenoje. Esame patenkinti ir rekomendavome visiems savo draugams. Sėkmės!
 
Data: 20 Sausis 2016
Parašė: Justina

<< Pradžia Ankstesnis 1 2 Kitas Pabaiga >>

Page 2 of 2


Atsiliepimai
* Privaloma.
Jūsų vardas:*
El. paštas:*
Jūsų paveiksliukas:
paveiksliukai neturi būti didesni negu500x500 px ir 250 kb
Saugos kodas:
Įrašykite saugos kodą čia:*
Jūsų atsiliepmas:*