in Maistas šventėms
19. 09. 26
         

Kokybiškas maistas šventėms

Maisto ruošimas – mūsų aistra, o maistas šventėms ir jo gaminimas išvažiuojamiesiems pobūviams – mūsų pašaukimas. Visa atliekame negailėdami laiko, energijos ir meilės. Pasirūpiname visapusišku šventės aptarnavimu: užkandžių, šaltų, karštų patiekalų, desertų ir tortų gaminimu, stalų ir šventės vietos dekoravimu, svečių aptarnavimu. Patiekalus deriname prie šventės stiliaus. Gamindami desertus, deriname juos prie šventės ar įmonės logotipo spalvų.

Savo valgiaraštyje turime sukaupę daugybę patiekalų įvairiems skoniams, virš 100 rūšių užkandžių, patiekalų vegetarams, veganams, alergiškiems žmonėms. Mūsų maistas šventėms gali būti ir tradicinis, ir įmantrus. Tiesiog ilgametė patirtis leidžia atsižvelgti į skirtingą kiekvieno kliento skonį. Norintiems išmėginti ar abejojantiems, siūlome degustacinius užkandžių rinkinėlius, kurie padės apsispręsti ir garantuos gerą pasirinkimą.

Stengiamės, kad mūsų klientai turėtų kuo mažiau rūpesčių, todėl galime pasiūlyti šventės vietą, sodybą ar vilą. Bendradarbiaudami su daugybe sodybų, žinome kaip jos atrodo, ar yra šalia vandens telkinys, kiek svečių galima sutalpinti, kokie siūlomi patogumai.

Jeigu artėja vestuvės, vaikų gimtadienis, jubiliejus, krikštynos, verslo pietūs ar banketas, patikėkite maisto ruošos ir dekoro rūpesčius profesionaliai mūsų komandai. Dangiški įspūdžiai šventės metu džiugins ir jūsų gomurį, ir akį. Beliks atsipalaiduoti ir švęsti!

Maisto ruošimas šventėms – su ypatingu ingredientu

Būkite pasiruošę – gaivių, skalsių, įmantrių skonių ir spalvų fiestai! Tikrai taip, nes mums maisto ruošimas šventėms prilygsta menui, kuriame svarbi kiekviena detalė – skonis, kvapas, išvaizda, dekoras. Gaminame savo pačių rankomis iš aukščiausios kokybės, šviežių produktų, kuriuos įsigyjame iš patikimų tiekėjų. Jį pagardiname ypatingais ingredientais – meile bei dėmesingumu. Visa tai garantuoja jums nesibaigiantį mėgavimosi maistu procesą šventėje.

Maistas šventėms į namus

Mūsų tiekiamas maistas šventėms į namus – tai išlavintas skonis ir stilius, kuris padės sukurti rojaus kampelį, o jus išlaisvins nuo daugybės rūpesčių.

Dažnai žmonės norėtų švęsti vestuves, krikštynas ar gimtadienį namų aplinkoje, niekur neskubėdami, tačiau gąsdina nesibaigiantys rūpesčiai. Gal ir jūs prisimenate tokį pobūvį, kuriame namų šeimininkė vis laksto aptarnaudama svečius, neturėdama poilsio. Laimė, laikai pasikeitė. Galėsite atsipalaiduoti ir šėlti iki ryto jaukioje namų aplinkoje, jeigu visus šventės rūpesčius patikėsite profesionaliai mūsų komandai. Jums nekels problemų maisto ruošimas, stalo dekoravimas, svečių aptarnavimas, nes visa atliksime mes. Paruošime maistą nuo pirštus verčiančių apsilaižyti užkandžių, karštų patiekalų iki beprotiško skonio desertų.

Maistas šventėms į namus bus patiektas laiku, šviežias, dar garuojantis. Kartais žmonės neturi tinkamų sąlygų ruošti vaišes namuose, todėl ir esame mes. Turime pakankamai vietos bei reikalingą įrangą. Galite užsisakyti pasirinktinai užkandžius, šaltuosius ar karštuosius patiekalus. Paruošime, serviruosime mūsų induose, patogiai supakuosime, teliks tik pasiimti ir patiekti ant stalo. Maistą galėsite paimti patys arba pristatysime į reikiamą vietą.

Mūsų paruoštas vaišių stalas nustebins įmantria skonių fiesta, o stilingas dekoravimas džiugins akį. Galėsite visiškai atsipalaiduoti draugų bei artimų žmonių būryje.

Esant poreikiui, galime pasiūlyti nuomai paviljonus, palapines, stalus, kėdes, stalo tekstilę.