in Maistas šventėms
19. 09. 28

Vestuvių šventė – tarsi mažytis rojaus kampelis, simbolizuojantis amžiną, nesibaigiančią dviejų žmonių meilę. Jam sukurti reikalingas atitinkamas pasiruošimas, kuris dažniausiai tenka jauniesiems. Mes, profesionali „Food stories“ komanda, siūlome pilną vestuvių maitinimo paslaugų paketą tam, kad jaunieji turėtų kuo mažiau rūpesčių, ar tiesiog daug problemų išspręstų vienu telefono skambučiu mums.

 

Maistas vestuvėms ir dekoras gražiai apjungiamas

paradine maza  maistas vestuvems 1 maza  maistas vestuvems 8 maza   

Paruošime malonumus akiai ir gomuriui jūsų vestuvių šventėje, pasirūpindami visapusiška maisto ruoša bei puošyba, nuo delikačių užkandžių, karštų patiekalų iki desertų ir vestuvinio torto. Visi patiekalai bus ne tik fantastiškai skanūs, bet ir puikios išvaizdos, priderinti prie šventės stiliaus. Maistas vestuvėms gaminamas iš sveikų ir natūralių, aukštos kokybės produktų, pristatomas tik šviežias.

Aptarnaujame šventę, atsivežame visus reikalingus indus bei stalo tekstilę. Ir čia dar ne viskas! Patiekalus papuošiame, atsižvelgdami į bendrą vestuvių stilių. Gamindami desertus, deriname juos prie šventės spalvų. Profesionaliai dekoruojame stalus, šventės vietą ir netgi sukuriame nuotakos puokštę. Mums ne naujiena stilingos, prašmatnios vestuvės, kurioms reikia ypatingos išmonės ir patirties maisto ir dekoro srityse. Gražiai apjungiame šias abi dalis.

maistas vestuvems 7 maza2   maistas vestuvems 6 maza2   maistas vestuvems 5 maza2

Teminės vestuvė

Maistas vestuvems 12 maza  maistas vestuvems 9 maza  maistas vestuvems 11 maza           

Vestuvės pasirinkta tematika tampa vis labiau populiarios. Galite sugalvoti kokią tik norite savo vestuvių temą ar stilių, pagal ją pasiūlysime atitinkamą valgiaraštį, papuošime maistą ir stalus. Pavyzdžiui, itališko stiliaus vestuvėse stalus nukrauname įvairiausiais gardžiais sūriais, užtepėlėmis, vytintomis mėsytėmis, pačių marinuotomis alyvuogėmis, itališka duonele, įspūdingu sūrio tortu. Čia tik nedidelė dalis to, ką mes darome. Išklausysime jūsų pageidavimus bei viziją, parinksime išskirtinai jums maisto vestuvėms meniu. Valgiaraštyje turime patiekalų vegetarams, veganams ar alergiškiems žmonėms. Norintiems paragauti, pasiūlysime degustacinį užkandžių rinkinį.                                           

Su didele meile gaminame maistą. Su ja sumaišome ilgametę patirtį, išlavintą skonį, kruopščiai atrinktus, kokybiškus maisto produktus. Taip gimsta gardus maistas vestuvėms

maistas vestuvems 10 maza   mistas vestuvems 2 maza   maistas vestuvems 3 maza 

Kitos paslaugos

Kad išlaisvintume jaunuosius nuo daugybės rūpesčių, galime pasiūlyti šventės vietą, sodybą ar vilą. Bendradarbiaujame su daugybe sodybų ir žinome, kaip kiekviena atrodo, kokius patogumus siūlo, kiek svečių gali sutalpinti.

Nuomai galime pasiūlyti ir mūsų partnerių kėdes, stalus, palapines, paviljonus.

Kadangi esame aptarnavę daugybę vestuvių, turime sukaupę profesionalių fotografų, šventės vedėjų kontaktus ir galime palengvinti užduotį kaip išsirinkti, rekomenduodami pačius geriausius.

Mūsų tikslas – suteikti kuo daugiau kokybiškų paslaugų iš vienų rankų, kad jaunieji turėtų mažiau rūpesčių ir galėtų pasinerti į šventės sūkurį.