in Maistas šventėms
19. 10. 03

Mes mėgstame iššūkius, o savo meilę darbui perduodame maisto gamybos procese. Todėl mūsų gaminamas maistas pobūviams yra tarsi kūrybinė išraiška, stebinanti mūsų klientus. Atsižvelgiant į progą, galime pasiūlyti kelis meniu variantus, kuriuos visuomet deriname pagal kliento pageidavimą. 

Žinome, kad šventės metu maistas yra labai svarbus, todėl stengiamės pamaloninti net ir išrankiausio svečio gomurį. Todėl visuomet atsižvelgiame į tai, ar šventės metu svečių tarpe yra vegetarų, veganų ar tam tikriems maisto produktams alergiškų žmonių.

 

Galime pasiūlyti ir atskirą maisto meniu Jūsų mažiesiems šventės svečiams, atsižvelgdami į jų poreikius, mėgstamus produktus. Juk maistas šventėms gali būti žaismingas, kūrybiškas ir keliantis nuotaiką!

Peržvelkite siūlomą Vestuvių meniu. Aptarsime ir kartu parinksime Jums tinkamiausią variantą. Siūlome pasirinkti ir šviežiai gaminamų bei dailiai patiektų desertų, kurie papuoš Jūsų desertų stalą. Desertus rasite puslapyje desertai.
O jeigu neradote Jūsų mėgstamo patiekalo, ne bėda, mes jį pagaminsime. 
Platesnis užkandėlių sąrašas pateiktas skyrelyje Užsakymas į namus.

Šventės akcentu gali tapti ir šokolado fontanas. 5 kg šio nuostabaus šilto belgiško šokolado tikrai pradžiugins ir didelį, ir mažą Vaisiais ir kitais skanumynais, tinkančiais prie šokolado fontano, galime pasirūpinti mes.

*šokolado fontano kaina nuo 60 eur iki 84 eur. Vaisių ir kitų saldumynų kaina neįskaičiuota.