in Maistas šventėms
19. 09. 28
                           

 

Proginiai tortai

Tegul vestuvių, krikštynų ar gimtadienio tortai primena jums apie gyvenimo saldumą ir grožį. „Food stories“ komanda siekia, kad šventės tortas būtų be proto skanus ir turėtų puikią išvaizdą. Kad tai įgyvendintume naudojame šviežius ir natūralius produktus: sviestą, grietinę, grietinėlę. Jokių pakaitalų ir konservantų!

 

Torto puošimas mums lygiai taip pat svarbu, kaip ir skonis. Esame įgudę šioje srityje, todėl išpildysime bet kokią jūsų fantaziją dėl jo išvaizdos ar pasiūlysime puikių variantų, atsižvelgdami į šventės spalvas ir stilių.

Gamindami tortus visada atsižvelgiame į kliento pageidavimus, galime pagaminti be dažų, cukraus masės ir t.t. Valgiaraštyje turime virš 15 rūšių, o vienas iš populiariausių ir labiausiai vertinamų – tortas „Snickers“, perteptas karamelės kremu su šokolado gabaliukais. Gaivesnių skonių mėgėjams galime pasiūlyti „Kinder Bueno“, o kur dar „Rafaelo“, „Morenginis“ „Advokatas“, „Vyšniukas“, „Traškis“ ar „Bananinis“, kiekvieną iš jų verta paragauti.

Mūsų proginiai tortai gali būti skirti vestuvėms, krikštynoms, gimtadieniui, banketui, įmonės vakarui, nes kiekvienoje srityje turime apsčiai patirties.

Vestuvėms ir krikštynoms

Vestuvinis tortas – tai skonio, grožio ir elegancijos derinys. Jo pjovimo momentas yra labai simboliškas, atkreipiantis svečių dėmesį. Todėl vestuvinis tortas turi būti itin kokybiškas, skanus ir estetiškas. Mes iškepsime ir pristatysime jį dar šviežią, su išskirtiniais jūsų vestuvių dizaino elementais ir spalvomis, iš anksto suderinę tai su jumis. Bus labai gaila prapjauti, bet kai prapjausite – pažadame, greitai nebeliks nė gabalėlio!

Krikštynų stalas taip pat neapsieis be torto. Norime, kad jo kąsnelis burnoje taptų dar viena proga nusišypsoti, todėl stengiamės iš visų jėgų! Mūsų krikštynų tortai džiugins jus ir svečius geru skoniu, šviežumu bei puikia išvaizda.

                                                            

Gimtadienio ir jubiliejiniai tortai

Smagu kai vaikų gimtadieniai yra spalvingi, turi savo personažus. Mūsų pagamintas tortas vaikams bus sveikas, gardus, spalvingas, jei reikia – su personažo atvaizdu.

O jeigu artėja įmonė gimtadienis, kviestinis vakaras ar banketas pasiūlysime jums gardžių tortų su išskirtinėmis įmonės spalvomis ar logotipu.

Nieko nebegalvokite ir užsisakykite pas mus už gerą kainą. Šventėje paragavę mūsų tortų dar ilgai prisiminsite jų saldžiai viliojantį skonį.