in Maistas šventėms
19. 09. 28
                              

Tikriausiai esate pastebėję, kaip smalsu vestuvėse ar krikštynose išragauti įmantrias užkandėles? Sunku įsivaizduoti šventę, kurioje jų nebūtų. Todėl mes esame tam, kad pradžiugintume jus ir jūsų svečius gardžiais ir stilingais užkandžiais. Mūsų užkandžiai šventėms tai mažyčiai meno kūriniai, kuriuose skoniai, poskoniai ir išvaizda susipina į darnią simfoniją, ja norisi mėgautis iki begalybės.

Užkandžiai šventėms

Mūsų valgiaraštyje jau yra virš 100 užkandžių, vieno kąsnio sumuštinių.  Nuolat atnaujiname valgiaraštį tam, kad galėtume nustebinti naujais skoniais savo nuolatinius klientus. Užkandžiai šventėms gaminami tik mūsų pačių rankomis. Naudojame aukščiausios kokybės, šviežius ir natūralius maisto produktus. Sveiki ar vegetariški užkandžiai – mums ne naujiena, turime, ką pasiūlyti ne tik vegetarams, veganams ar alergiškiems žmonėms, bet ir ekstravagantiškų, gurmaniškų skonių mėgėjams.

Planuojant vestuves, verslo renginį ar prašmatnias vaišes norisi, kad viskas būtų tobula ir sunku išsirinkti tinkamiausią maistą. Pasiūlysime jums degustacinį užkandžių rinkinuką, kad būtų lengviau apsispręsti. Ilgametė patirtis, profesionalumas ir daugybė suorganizuotų pobūvių mums leidžia nuoširdžiai patarti savo klientams, kad šie galėtų tinkamai pasirinkti iš skonių įvairovės.

Užkandžiai gimtadieniui

Gimtadienis – tai tokia graži diena, per kurią derėtų džiūgauti, juoktis, šypsotis iki ausų ir švęsti. Deja, ne visada tai pavyksta, nes tenka galvoti, kuo pavaišinti draugus ir bendradarbius. Užkandžiai gimtadieniui darbe – gali būti puikus sprendimas, išlaisvinantis nuo daugybės rūpesčių. 

Mūsų užkandžiai gimtadieniui, vakarėliui ar vestuvėms ne tik skanūs, bet ir išvaizdūs. Jų spalvas ir stilių suderiname su šventės dekoru, tematika, stilistika. Užkandžiai vaikų gimtadieniui kuriami išskirtinai vaikams, jų turime apie 20 rūšių. Jie ne tik skanūs, bet ir spalvoti, žaismingi, atitinka gimtadienio temą. Taip pat galime sukurti visą šventės stilių nuo – iki, su papuošimais ir stalų dekoracijomis, tuo sumažindami rūpesčių jums.

Pristatysime užkandžius jūsų pasirinktoje vietoje, patarnausime prie stalų, pasirūpinsime dekoru, o esant poreikiui ir visos šventės stiliaus kūrimu. Jeigu artėja šventė, nesijaudinkite dėl ruošos, tiesiog, patikėkite viską patyrusiai „Food stories“ komandai.

Mūsų siūlomų užkandžių asortimentą rasite el.krautuvėlėje štai čia.