in Maistas šventėms
19. 09. 28

                         

Ak, kaip mažieji laukia savo gimtadienio! Tikriausiai tai žino visi tėveliai, o vaiko gimtadienis tampa jiems mažyčiu iššūkiu, kai norisi nustebinti, pradžiuginti, sukelti juoką. Laimė, esame mes ir  prisiimame atsakomybę, kad vaikų gimtadienio vaišės būtų labai skanios, sveikos, padėtų sukurti bendrą šventės temą. Mums svarbi ir patiekalų išvaizda ir geras skonis.

Padekoruosime stalus pagal pasirinktą tematiką, atsivešime reikalingus indus ir aptarnausime šventės metu. 

Gimtadienio patiekalai

Mažieji dažnai nemėgsta kažko įmantraus, dar neragauto, todėl vaiko gimtadienio patiekalai turi būti iš žinomų jiems, sveikų produktų, tačiau tuo pačiu ir šventiški. Tam esame paruošę virš 20 užkandžių ir desertų, skirtų būtent mažiesiems. Jų išvaizda gali priminti vaikams mielus gyvūnėlius, boružėlę, grybą ar laivelį, o gaminimui naudojami mažųjų jau išragauti produktai.

Vaikams labai patinka mūsų nuostabieji mini mėsainiai, su pačių kepta šviežia bandele. Jie gali būti juodi ar rožiniai, nuspalvinti natūraliais dažais, skirti berniuko ar mergaitės gimtadieniui. O kur dar desertai, keksiukai, vafliukai ir žinoma, tortas vaikams! Mažieji pirštelius nusikąs viską beragaudami. Bet, ką gi, bus tų pirštelių, mums svarbiausia, kad šią dieną jie jaustųsi pačiais laimingiausiais žmogučiais.

Mūsų siūlomi užkandžiai vaikams el.krautuvėlėj štai čia.